Značky kontaktních čoček

CIBA vision

CIBA vision patří mezi společnosti, které mají v celosvětovém měřítku vedoucí pozici ve výrobě a prodeji výrobků, které se zabývají péčí o zrak. Mezi produkty této společnosti najdete nejen širokou nabídku kontaktních čoček, ale také roztoků a očních kapek. Nejoblíbenější čočky firmy CIBA vision jsou Air Optix Aqua.

Johnson & Johnson

Acuvue Oasys Mezi další světově nejrozšířenější kontaktní čočky, patří čočky značky Johnson & Johnson. Tato společnost je v současné době největší farmaceutickou firmou na světě. Nejoblíbenější čočky firmy Johnson & Johnson jsou Acuvue Oasys.

Baush & Lomb

Baush & Lomb, tato společnost má na trhu celou řadu produktů, kontaktní čočky, oční kapky, roztoky, ale také vyrábí pouzdra na kontaktní čočky. Tato společnost se díky vývoji a technologickým inovacím dostala mezi nejznámější firmy na světě. Nejoblíbenější čočky firmy Baush & Lomb jsou SofLens 59.

Cooper Vision

Acuvue Oasys Cooper Vision – kontaktní čočky této firmy splňují vysoké standardy ve své kategorii. Společnost Cooper Vision se vždy snaží přinášet kontaktní čočky z těch nejlepších materiálů vyrobených špičkovými technologiemi pro vysoké pohodlí nositele, ale také pro zdraví jeho očí.

Nositelům kontaktních čoček firma Cooper Vision nabízí široké spektrum měkkých kontaktních čoček s možnou korekcí všech v dnešní době obvyklých očních vad, vždy v té nejvyšší kvalitě. Nejoblíbenější čočky firmy Baush & Lomb jsou Biofinity.

MaxVUE

MaxVUE – tato společnost patří mezi významné výrobce barevných kontaktních čoček. Mezi nejznámější produkty této firmy patří řada barevných čoček ColorVue.

Wilens

Wilens – tento český výrobce prodejních čoček má již dvacetiletou tradici jejich výroby. Tato společnost se zabývá i výrobou svých vlastních roztoků a veškerých doplňků souvisejících s péčí o zrak.